3-1 مهر 1399
مصلی امام خمینی (ره)

twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma

مروري بر ايران فارما

اولین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما 2014) با حضور شرکت‌های توانمند داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. پس از روی کار آمدن هیئت مدیره پنجم سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، یکی از مهمترین اهداف این دوره، برگزاری رویدادی بین‌المللی بود تا به معرفی توانمندی‌های صنعت استراتژیک داروسازی در جهان بپردازد. به همین منظور پس از یک سال وقفه، مجددا برگزاری نمایشگاه ایران فارما رقم خورد.

نمایشگاه ایران فارما 2017 با حضور 500 شرکت داخلی و خارجی، برگزاری 15 کارگاه‌آموزشی، 27 هزار بازدید کننده داخلی و خارجی، شهریور 1395 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد . کیفیت برگزاری این رویداد و رضایت حداکثری شرکت‌های داخلی و خارجی باعث شد تا دکتر رسول دیناروند رییس وقت سازمان غذا و دارو، مجوز سالانه شدن این نمایشگاه را صادر کند.

ستاد برگزاری ایران فارما به منظور ارتباط گسترده میان دانشجویان و صنعت داروسازی از یک سو و همچنین با تاکید بر این موضوع که ایران فارما نه نمایشگاهی سنتی با تعدادی غرفه و بازدیدکننده، بلکه رخدادی علمی و فرهنگی است،  از سال دوم برگزاری این نمایشگاه (ایران فارما 2016) اقدام به برگزاری « نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی،پزشکی- دانشگاهی» کرده است. این نمایشگاه که با حضور ناشران تخصصی کتاب‌های سلامت محور همزمان با نمایشگاه ایران فارما برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای تقویت ارتباط میان دانشجویان و صنعت از یک سو و آشنایی با آخرین کتاب‌‎های منتشر شده در این عرصه است.

پس از برگزاری موفقیت آمیز دو دوره ایران فارما و جذب مشارکت بیش از 400 شرکت دارویی از 30 کشور جهان، ایران فارما توانست لقب بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه را از آن خود کند.

نمایشگاه ایران فارما 2017 نیز با حضور چشمگیر شرکت‌های داخلی و خارجی در مقایسه با سال‌های قبل، 21 الی 23 شهریور 1396 در مصلی امام خمینی برگزار شد و در این دوره 388 شرکت خارجی ، 163 شرکت داخلی و 30 هزار متخصص داخلی و خارجی از نزدیک با آخرین دستاوردهای صنعت داروسازی آشنا شدند.

از مهمترین رویدادهای این دوره ایران فارما علاوه بر برگزاری نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی، برگزاری «اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور» بود تا بدین وسیله ارتباط متقابل صنعت داروسازی با تمامی حوزه‌های مرتبط از جمله رسانه‌های نوشتاری و دیجیتال زیر یک سقف فراهم شود.

 

ارتباط با ما

نماینده‌های ما